Dr.Hüseyin Tapik

Yıllarını verdiği hekimlik hayatı boyunca hastalarını ilaçlarla ayakta duran bir nesil olarak değil, doğal ve bilinçli beslenen, ekolojinin önemini bilen, gerçek sevgiyi ve huzuru yakalayabilen çocuklar olarak yetiştirmiştir.

Babamın “yedikleriniz ilaçlarınız, ilaçlarınız yedikleriniz olsun” ekolü ile bizlerde en doğal gıdalarla, sebze ve meyveleri tarladan, dalından koparıp yemenin keyfini ve tadını sürerek çok güzel bir çocukluk geçirdik. Çilek dalda mı yetişir yerde mi, hangi sebze-meyve hangi mevsimde olur hepsini öğrenerek büyüdük.Böyle bir ekolün içerisinde yetiştiğimizden olsa gerek ki bugün babamdan aldığım destek ve eşsiz bilgilerle aynı bilinçle devam eden bir iş hayatı kurdum kendime.

25 yıldır Göztepe’deki muayenesinde halen mesleğini devam ettiren babam Dr. Hüseyin Tapik doğal yaşamla birlikte bize paylaşmayı ve paylaştıkça hem sevginin hem de maddenin nasıl çoğaldığını gösterdi. Ve mümkün olduğunca kendimiz için aldığımız pek çok doğal ürünü hastalarıyla da paylaştı. Şimdi ise babamın izinde ve eşliğinde bu bilinci gelecek nesillere aktarıp; mevsimsel beslenmenin,  doğa ile iç içe yaşamanın keyifli ve macera dolu serüveninde hep birlikte adım adım ilerliyoruz.

Pek çok konferansa katılıp bilgilerini büyük kitlelerle paylaşan, tüm ürünleri 25 senelik tıp tecrübesi ile kontrol eden, doğal bir yaşantı ile sağlıklı geçen bir ömrün tüm sırlarını benimle paylaşan saygı değer babam,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Dr. Hüseyin Tapik’e sonsuz teşekkürlerimle…