Haftalık Ürün Listemiz

17 HAZİRAN 2019 HAFTALIK ÜRÜN LİSTESİ

Haftanın Güncel Ek Ürün Listesini İndirmek İçin Lütfen Listenin Üzerine Tıklayınız.

Her hafta Cumartesi ya da Pazar günleri tüm üyelerimize düzenli olarak haftalık bilgi maili gönderiyoruz. Eğer sizlerde mevsimsel hasat edilen sebze&meyve ve diğer ürün çeşitlerimizin yer aldığı haftalık bilgi maili grubumuza katılmak isterseniz siparis@datcamuratciftligi.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. Sizlere hemen geri dönüş yapılarak haftanın bilgi maili ve ek ürün listemiz ekibimiz tarafından gönderiliyor olacak.

İlk siparişinizde sizleri üyemiz olarak kabul ediyoruz. Sipariş verme durumunda adres&iletişim bilgileriniz ile birlikte sipariş listenizi mail olarak göndermeniz yeterli olacaktır. Pazartesi-Salı-Çarşamba ve Perşembe günleri dahil olmak üzere 4 gün süresince sipariş verebilirsiniz.

Ek ürün listemiz mevsim sebze ve meyvelerine göre değişiklik göstermektedir. Her hafta yenilenen ürün listemizi inceleyerek ihtiyacınıza göre kendi sipariş listenizi hazırlayabilirsiniz.

WHATSAPP SİPARİŞ HATTIMIZ
“0507 842 28 04”

 Yeni kurduğumuz bu sipariş hattımız sayesinde siparişlerinizi isterseniz whatsapp ile bizlere pazar listesi gibi yazabilir ya da sipariş listenizin fotoğrafını çekip gönderebilirsiniz. Ayrıca soru&cevaplarınız, siparişiniz ile ilgili tüm detaylar için de ekimiz ile iletişime geçebilirsiniz. 

×