SİPARİŞ

upx

Yakın bir tanıdığımın ya da Robert Kolej ve Boğaziçi Üniversitesinden bir dostumun vasıtası ile burada beni okuyorsanız, aslında doğru kaynağa ulaşmışsınızdır demektir. Bu konuda bana mail ile bildirimde bulunmanız yeterlidir.

Gerçek bir köy yumurtasına hasret kalmışlara, gıda sektörünün acımasız yüzünü görerek çocuklarını ve tüm sevdiklerini bilinçlendirmeyi arzulayan herkese gönlüm ve ürünlerim açıktır. Doğal ürünler çok fazla olmamakla birlikte yaptıklarıma gönül veren herkes ile öyle büyük bir aile haline geldik ki, birçok ailenin hayatında önemli bir yer sahibi olduk.

Hem akademik hem de pratik olarak çok yoğun geçen tarla yaşantımızın ve dolayısı ile ürettiğimiz, üretimini desteklediğimiz ve dağlardan yabani olarak toplattığımız ve mail yolu ile haftalık olarak bildirdiğim tüm ürünleri sipariş vererek tedarik etmeniz mümkündür.

Haftalık olarak yaptığımız çalışmaları paylaştığım mail grubumuza dahil olmak için lütfen siparis@datcamuratciftligi.com adresine bu isteğinizi belirten bir mail atınız.

İstanbul Bölgesine Özel Frigolu Dağıtım Araçlarıyla Teslimat İmkanı! 
Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma ve Cumartesi günü de dahil olmak üzere 5 gün boyunca sipariş verebilirsiniz. Gün içerisinde 14:00’a kadar gönderdiğiniz siparişleriniz ertesi gün, 14:00’dan sonra gönderilen siparişleriniz ise sipariş yoğunluğuna göre 1 gün sonra gönderilmek üzere kayıt edilecektir.

İstanbul dışı gönderimlerimiz Aras kargo ile yapılmaktadır. Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe olmak üzere rutin günlerinde gönderilmeye devam edecektir. 4 gün süresince siparişlerinizi verebilirsiniz.

Bir diğer kaynak ise şehir hayatında doğal bir ürün bulma şansı olmadığını çok iyi bildiğim insanlara ve dostlarımızın hayatında bir değişiklik katmak için açtığım; birçok insana ışık tutan, yerli tohum arşivinden, endemik bitkilere kadar birçok şeyi barındıran Erenköy’deki şubemize uğrayabilirsiniz. Çarşamba ve Cuma günleri 14.00’de tarladan hasat edilen mevsimsel sebze ve meyveleri boşaltırken yaşanan yoğunluk ile ürünlerimiz hızla tükenmekte.

WHATSAPP SİPARİŞ HATTIMIZ
“0507 842 28 04”

Siparişlerinizi excel dosyasında uğraşmak yerine kolayca whatsapp üzerinde bizlere pazar listesi gibi ya da sipariş listenizin fotoğrafını çekerek gönderebilirsiniz. Adres ve isim bilgilerini de unutmayın. İlk mesajınızda bilgileriniz, bir sonraki siparişleriniz için kaydınız olması adına tarafımızdan tüm gizlilik koşulları esas alınarak kayıt edilecektir 😉 Ayrıca soru&cevaplarınız, siparişiniz ile ilgili tüm detaylar için de ekimiz ile iletişime geçebilirsiniz.